Aké Služby Klepeto poskytuje?

 

vencenie

VENČENIE
30 minútové prechádzky

KRMENIE

NÁVŠTEVY
30 minútové návštevy u Teba doma

denna

ŠKÔLKA
denná starostlivosť u pet sittera

PET CAMP
nočná starostlivosť u pet sittera

HOUSESITTING

HOUSE SITTING
nočná starostlivosť u Teba doma

 

preliv

 

 

 

 

 

 

VENČENIE

 

Predstav si, že máš napríklad zlomenú nohu alebo tento týždeň musíš zostať dlho v práci. Toto je len príklad, kedy sa Ti hodí služba venčenie. Klepeto Ti pomôže nájsť dôveryhodného pet sittera, ktorý niekoľkokrát denne príde Tvoje zvieratko vyvenčiť. Jedno venčenie zahŕňa vyzdvihnutie zvieratka (ak si to majiteľ želá), minimálne 30 minút dlhú prechádzku a vrátenie zvieratka (opäť, ak si to majiteľ želá).

...späť

vychadzka

 

 

 

NÁVŠTEVY

 

Predstav si, že Ti práve oznámili, že musíš súrne odísť na služobnú cestu. Bolo by fajn, keby k Tebe domov niekto prišiel nakŕmiť rybičky, vymeniť vodu kanárikovi alebo sa pohrať s mačkou. Stačí si vybrať vhodného petsittera a dohodnúť sa na podmienkach. Pet sitter príde aj niekoľkokrát denne a postará sa o čo je treba. Tu zohráva obzvlášť dôležitú úlohu dôvera, takže jednoznačne odporúčame sa s pet sitterom stretnúť a zoznámiť vopred, no a samozrejme čítať jeho hodnotenia.

...späť

 

 

 

ŠKÔLKA

 

Musíš dnes zostať dlho v práci? Chceš ísť s priateľkou na celodenný výlet? Máš neočakávané povinnosti? Škôlka je pre Teba skvelým riešením! Je to vlastne starostlivosť o zvieratko počas dňa. Svoje zvieratko odnesieš pet sitterovi a ten sa oň stará u seba doma. Pri tomto type služby si môžeš byť istý, že sa zvieratko nebude nudiť a bude v dobrých rukách po celý čas. Je skvelé prísť domov po ťažkom dni a pomaznať sa so svojím spokojným psíkom, ktorý nemusel trpieť a zožierať sa nudou.

...späť


 

 

 

PET CAMP A HOUSE SITTING

 

Ak ideš na dovolenku, či na služobnú cestu a budeš dlhšie mimo mesta, PET CAMP alebo HOUSE SITTING  je pre Tvojho miláčika to pravé. Ide o starostlivosť minimálne na jednu noc. Rozdiel medzi službami je v tom, kde sa pet sitter stará o zviera. V prípade PET CAMPU je to u pet sittera doma, v prípade HOUSE SITTINGu je to u Teba doma. Dĺžka je samozrejme na Tebe a Tvojich potrebách. Ide o najkomplexnejšiu službu, ktorú naši pet sitteri poskytujú. Výhoda HOUSE SITTINGu je aj v tom, že sa Ti pet sitter postará aj o dom či byt zatiaľ čo si preč. Práve HOUSE SITTING naberá v zahraničí na popularite, pretože je to napríklad prevencia proti vykradnutiu domov, a pritom nestihnú zvädnúť ani Tvoje kvety.

...späť